InfoNorwegia

Poniżej znajdziesz informacje w sprawie gromadzenia i przetwarzania informacji o uzytkowniku na portalu InfoNorwegiaJakie informacje osobiste sÄ… gromadzone i wykorzystywane przez InfoNorwegia?

 Osoba Korzystająca z naszych usług pozostaje anonimową tak długo, aż sama nie zdecyduje inaczej. Adres IP jest przetwarzany zgodnie z ogólnoprzyjętymi zasadami połączeń realizowanych w Internecie. Logi połaczeń są gromadzone i przetwarzane również przez własciciela serwera. Rejestracja nowego uzytkownika, wymaga wypełnienia formularza, w którym należy podać informacje umożliwiające skontaktowanie się z użytkownikiem (adres e-mail). Informacje podane w formularzu są przez nas wykorzystywane do kontaktu z naszymi użytkownikami oraz w celu lepszego dostosowywania prezentowanych przez nas treści do ich potrzeb i zainteresowań.


Czy podane informacje osobiste są udostępniane innym podmiotom?

InfoNorwegia jest portalem w którym wprowadzane przez użytkownika treści (np. opinie, recenzje, informacje itp.) stają się publicznie dostępne. Każdy użytkownik może publikować swoje treści w serwisie jedynie po dokonaniu autoryzacji i sam decyduje o tym, jak mają one być podpisywane.


Jako że nie wymagamy od uzytkowników podawania danych osobowych, każdy uzytkownik moze publikować treści pod pseudonimem , lub pod własnym nazwiskiem.

Każdy uzytkownik  ma  wydzielone miejsce na  wpisanie informacji osobistych.


Każdy użytkownik ma prawo wyboru, czy i w jakim zakresie chce korzystać z usługi i udostępniać o sobie informacje.